Sprawdź właściwości odżywcze

Produkty Rio Mare są nie tylko smaczne, ale również bardzo zdrowe, ponieważ są bogate we wszystkie właściwości odżywcze ryb.

Ryby w puszkach są zdrową, niskokaloryczną przekąską i dostarczają szlachetnych białek, Omega-3, witamin i dobrych tłuszczów. Porównaliśmy jedzenie, które często gości na naszym stole i które można łatwo zastąpić wieloma produktami Rio Mare.
Jak myślisz, co ma więcej kalorii: tuńczyk czy kawałek mięsa?
Makrela czy surowa szynka?
Insalatissime Rio Mare czy focaccia?
Sprawdź sam!

Wybierz produkt Rio Mare

TONNO

Salmone

Makrela

Insalatissime

Porównaj z

uova

banan

parmezan

ser

mozzarella

kiełbasa

Tuńczyk vs parmezan

Stesse calorie con il doppio delle proteine

1 confezione da 80g di Tonno Rio Mare
all’Olio di Oliva sgocciolato
fornisce
circa le stesse kcal di un uovo ma ha
quasi il doppio delle proteine.

Wybierz produkt Rio Mare

Tuńczyk

Insalatissime

Makrela

Porównaj z

Jajka

Kiełbasa

Surowa szynka

Mozzarella

Banan

Parmesan

Pizza

Focaccia

Kanapka z serem

Mozzarella

Bresaola

Szynka parmeńska

Gotowana szynka

Kawałek cielęciny

Tuńczyk vs Jajka

Dwa razy więcej białka

Jedna puszka 80 g odsączonego tuńczyka Rio Mare w oliwie z oliwek dostarcza dwa razy tyle białka co 1 jajko. Na śniadanie lub kolację zamiast smażonego jajka, wybierz tuńczyka Rio Mare.

Tuńczyk vs Kiełbasa

Tyle samo kalorii, połowa zawartości tłuszczu.

Jedna porcja, czyli 80 g odsączonego tuńczyka Rio Mare w oliwie z oliwek, dostarcza prawie tyle samo kcal co pół kiełbasy oraz dwa razy tyle białka i połowę nasyconych kwasów tłuszczów. Tuńczyk to zdrowsza przekąska!

Tuńczyk vs Surowa szynka

Mniej soli

52 g odsączonego tuńczyka Rio Mare w oliwie z oliwek zawiera o 63% mniej soli niż 50 gramów surowej szynki. Doskonały dla tych, którzy chcą ograniczyć spożycie soli.

Tuńczyk vs Mozzarella

Mniej kalorii i tłuszczu

60-gramowa porcja tuńczyka Rio Mare zapewnia 60% mniej kalorii i 75% mniej tłuszczu niż 100-gramowa porcja mozzarelli. Idealne na lekką i smaczną przerwę na lunch!

Tuńczyk vs Banan

Tyle samo energii i 10 razy więcej białka

Pół banana dostarcza tyle samo energii co 80 g tuńczyka Rio Mare w sosie własnym, ale tylko 1/10 białka co tuńczyk.

Tuńczyk vs Parmesan

Tyle samo kalorii, mniej tłuszczu

1 porcja, 80 g odsączonego tuńczyka Rio Mare w oliwie z oliwek zawiera tyle samo kalorii co 50 g parmezanu i mniej tłuszczu. Dla miłośników sportu, to dobra alternatywa dla przekąsek z parmezanem.

Insalatissime vs Pizza

Tyle samo kalorii i dwa razy więcej białka

1 opakowanie 160 g Insalatissime Rio Mare Meksykańskiej zawiera tyle samo kalorii co kawałek pizzy (150 g) i dwa razy tyle białka. Kompletna i pożywna przekąska na lunch, pełna dobrych tłuszczy, zawartych w oleju kukurydzianym!

Insalatissime vs Focaccia

Tyle samo kalorii i dwa razy więcej białka

1 opakowanie 160 g Insalatissime Rio Mare Meksykańskiej zawiera tyle samo kalorii co kawałek focacci (130 g) i dwa razy tyle białka. Smaczna i pożywna przekąska na lunch, pełna białka i najlepszego tuńczyka!

Insalatissime vs Kanapka z serem

Tyle samo kalorii i tłuszczy, ale więcej białka

1 opakowanie 160 g Insalatissime Rio Mare Meksykańskiej zawiera tyle samo kalorii co porcja chleba z serem (50 g chleba i 80 g sera), ale prawie dwa razy tyle białka i ok. 30% mniej tłuszczu. Smaczna i pożywna przekąska na lunch, pełna białka i najlepszego tuńczyka!

Insalatissime vs Mozzarella

Tyle samo kalorii i tłuszczy, ale więcej białka

1 opakowanie 160 g Insalatissime Rio Mare Meksykańskiej zawiera tyle samo tłuszczu co mix sałat z pieczywem i mozarellą (80 g sałaty + 30 g marchewki + 60 g pomidorów + 10 g oliwy z oliwek + 100 g mozzarelli + 40 g pieczywa), ale 2 razy więcej białka, dzięki tuńczykowi i roślinom strączkowym!

Makrela vs Bresaola

Więcej białka, mniej soli

Jedna porcja (120 g) odsączonej makreli Rio Mare w oliwie z oliwek dostarcza 30 % więcej białka niż 50 g porcja włoskiej wędliny Bresaola, i zawiera 30% mniej soli. Idealne rozwiązanie na praktyczne, smaczne i bogate w składniki odżywcze danie główne – niezbędne do dobrego samopoczucia.

Makrela vs Szynka parmeńska

Więcej białka i połowę mniej tłuszczu

Puszka 120 g odsączonej makreli Rio Mare w oliwie z oliwek dostarcza tyle samo kalorii, co 2 plasterki szynki parmeńskiej, więcej białka oraz 3 razy mniej tłuszczu. Bardziej sycąca i mniej tucząca!

Makrela vs Gotowana szynka

Więcej białka i połowę mniej tłuszczu

Puszka 120 g odsączonej makreli Rio Mare w oliwie z oliwek dostarcza tyle samo kalorii co 3 plasterki gotowanej szynki, więcej białka i 3 razy mniej tłuszczu.Bardziej sycąca i mniej tucząca!

Makrela vs Kawałek cielęciny

Więcej białka i mniej tłuszczu

Puszka 120 g odsączonej makreli Rio Mare w oliwie z oliwek dostarcza tyle samo kalorii co 96 g cielęciny, więcej białka i mniej tłuszczu. Zdrowa alternatywa dla standardowej porcji cielęciny!

Ryby w diecie śródziemnomorskiej

Odpowiednie odżywianie odgrywa wraz z aktywnym trybem życia, podstawową rolę w zapobieganiu wielu chorobom, które są obecnie bardzo powszechne.

Czytaj więcej

Cenne źródło

Dzięki wysokiej zawartości białka 100 g odsączonego tuńczyka zapewnia około jednej dziesiątej całkowitego dziennego zapotrzebowania na białko zdrowego dorosłego.

Czytaj więcej

Rio Mare dla zdrowych dzieci

Ryby są niezbędne dla wszystkich, szczególnie dla dzieci! Rio Mare to praktyczny, zdrowy sposób wprowadzania ryb do diety naszych dzieci.

Czytaj więcej

Zdrowie w kilku kaloriach

Produkty Rio Mare są mniej kaloryczne i bardziej pożywne niż wiele produktów, które często można znaleźć na naszym stole: porównaliśmy je, by zaoferować smaczne alternatywy.

Czytaj więcej