Rio Mare dla
zdrowych dzieci

Ryba jest wartościowym pożywieniem dla wszystkich, ale w pierwszej kolejności dla dzieci!
Oto dlaczego…

Obfituje w substancje odżywcze, tak ważne dla ich wzrostu, a także wzmacnia dopiero kształtujące się mechanizmy obronne organizmu.

Ponadto białka zawarte w rybach mają wysoką wartość biologiczną, dostarczają one ogromną ilość witamin i soli mineralnych takich jak fosfor, wapń, żelazo, fluor i jod.

Z tych właśnie powodów istotne jest przyzwyczajanie dzieci od małego do regularnego spożywania ryb.

Tuńczyk Rio Mare to praktyczny i zdrowy sposób, aby przekonać dzieci do jedzenia ryb, ponieważ jest dla nich stworzony! Wiecie, dlaczego? Jest smaczny, nie ma ości i nieprzyjemnego zapachu.

Ryby w diecie śródziemnomorskiej

Odpowiednie odżywianie odgrywa wraz z aktywnym trybem życia, podstawową rolę w zapobieganiu wielu chorobom, które są obecnie bardzo powszechne.

Czytaj więcej

Cenne źródło

Dzięki wysokiej zawartości białka 100 g odsączonego tuńczyka zapewnia około jednej dziesiątej całkowitego dziennego zapotrzebowania na białko zdrowego dorosłego.

Czytaj więcej

Rio Mare dla zdrowych dzieci

Ryby są niezbędne dla wszystkich, szczególnie dla dzieci! Rio Mare to praktyczny, zdrowy sposób wprowadzania ryb do diety naszych dzieci.

Czytaj więcej

Zdrowie w kilku kaloriach

Produkty Rio Mare są mniej kaloryczne i bardziej pożywne niż wiele produktów, które często można znaleźć na naszym stole: porównaliśmy je, by zaoferować smaczne alternatywy.

Czytaj więcej