O pomyśle Akademii

Rio Mare, obecne na rynku od lat 60 ubiegłego wieku, od zawsze stawiała na jakość łączącą w sobie dobry smak i samopoczucie. Gdy tylko w naszych głowach pojawiła się koncepcja zorganizowania obozu kulinarno – fitnessowego, całej idei przyświecało hasło „Zdrów jak ryba”.

Wyjątkowe szkolenie Kasi Biłous

Wspólnie z magazynem Women’s Health zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie: Rio Mare Academy, którego tematem przewodnim był zdrowy i zrównoważony styl życia. Pod okiem ambasadorki marki Rio Mare i dietetyczki Kasi Biłous oraz specjalistek z Women’s Health uczestniczki obozu dowiedziały się, jak znaleźć równowagę pomiędzy różnymi aspektami życia: zdrowiem fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

Warsztaty kulinarne Cristiny Catese

Wisienką na torcie były warsztaty kulinarne pod okiem włoskiej szefowej kuchni Cristiny Catese, która pokazała obecnym na obozie dziewczynom, jak w codziennym, zabieganym życiu wykorzystać produkty Rio Mare, które są nie tylko wspaniałą alternatywą dla świeżych ryb, ale przede wszystkim źródłem cennych wartości odżywczych. Przygotowane przez uczestniczki potrawy, były pyszne, a co najważniejsze zdrowe. Bo wiecie, że ryba jest dobra, prawda?