Pochodzenie

Sprawdź, skąd pochodzi Twój tuńczyk

Przejrzyste zobowiązanie, identyfikowalność produktów.

Tuńczyk, który trafia na talerze milionów konsumentów, zarówno we Włoszech, jak i zagranicą, ma swoją historię. To prawdziwa biografia, uwzględniająca jego pochodzenie i kończąca się w chwili, gdy ryba trafia sklepowe półki największych sprzedawców detalicznych.

Ta biografia „spisana jest” na każdej puszce, dzięki czemu konsument wie, co działo się od momentu złowienia ryby do chwili, w której została przetworzona, zamknięta w puszce i zabezpieczona. Nigdy nie tracimy naszego tuńczyka z oczu!

Na trawlerach, w fabryce czy w laboratoriach, w których prowadzone są różnego rodzaju badania, tuńczyk podróżuje oznakowany, z przypisanym mu imieniem, nazwiskiem i adresem: znamy ocean, z którego pochodzi, wiemy, na jakim trawlerze był transportowany, jak trafił do fabryki, w jakiej puszce został zamknięty i w którym pudełku znajdowała się owa puszka.

W razie odkrycia skazy w jakimkolwiek produkcie możemy prześledzić inne, u których też mogła ona wystąpić. Posługując się tą samą procedurą, jesteśmy w stanie zaradzić sytuacji. Analogicznie pozwala nam to ocenić, w dowolnie wybranym momencie, jakość pracy poszczególnego dostawcy w całym łańcuchu produkcyjnym.

Żeby uzyskać więcej informacji napisz do: qualitaresponsabile@boltonalimentari.it

Sprawdź, skąd pochodzi Twój tuńczyk

Po więcej informacji, idź do naszej Zakładki Kontakt

Aby uczynić relacje z naszymi konsumentami coraz bardziej bezpośrednimi i przejrzystymi, stworzyliśmy preferencyjny kanał kontaktowy, który funkcjonuje w czasie rzeczywistym. Napisz nam i podziel się swoimi wątpliwościai, prośbami i pytaniami.


Nasi eksperci odpowiedzą natychmiast na Twoje pytanie.